Approved list of Candidates for Secondary Level Examination

2017-07-11

edusanjal

Share this on:

Teacher Service Commission (TSC) Nepal today publishes approved list of all the candidates of all the region and all the subjects who are going to sit for the examination that will be held on Bhadra 3, 2074.

२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि सुदूरपश्चिमाञ्चल क्षेत्रको माध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. ३०३ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि सुदूरपश्चिमाञ्चल क्षेत्रको माध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. ३०२ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि सुदूरपश्चिमाञ्चल क्षेत्रको निम्नमाध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. २०३ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि सुदूरपश्चिमाञ्चल क्षेत्रको निम्नमाध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. २०२ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि सुदूरपश्चिमाञ्चल क्षेत्रको निम्नमाध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. २०१ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि सुदूरपश्चिमाञ्चल क्षेत्र अन्तर्गतका जिल्लाहरुको वि.नं. १०३ प्राथमिक तहको स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि सुदूरपश्चिमाञ्चल क्षेत्र अन्तर्गतका जिल्लाहरुको वि.नं. १०२ प्राथमिक तहको स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि सुदूरपश्चिमाञ्चल क्षेत्र अन्तर्गतका जिल्लाहरुको वि.नं. १०१ प्राथमिक तहको स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि मध्यपश्चिमाञ्चल क्षेत्रको माध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. ३०३ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि मध्यपश्चिमाञ्चल क्षेत्रको माध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. ३०२ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि मध्यपश्चिमाञ्चल क्षेत्रको निम्नमाध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. २०३ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि मध्यपश्चिमाञ्चल क्षेत्रको निम्नमाध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. २०२ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि मध्यपश्चिमाञ्चल क्षेत्रको निम्नमाध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. २०१ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि मध्यपश्चिमाञ्चल क्षेत्र अन्तर्गतका जिल्लाहरुको वि.नं. १०३ प्राथमिक तहको स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि मध्यपश्चिमाञ्चल क्षेत्र अन्तर्गतका जिल्लाहरुको वि.नं. १०२ प्राथमिक तहको स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि मध्यपश्चिमाञ्चल क्षेत्र अन्तर्गतका जिल्लाहरुको वि.नं. १०१ प्राथमिक तहको स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि पश्चिमाञ्चल क्षेत्रको माध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. ३०३ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि पश्चिमाञ्चल क्षेत्रको माध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. ३०२ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि पश्चिमाञ्चल क्षेत्रको माध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. ३०१ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि पश्चिमाञ्चल क्षेत्रको निम्नमाध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. २०३ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि पश्चिमाञ्चल क्षेत्रको निम्नमाध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. २०२ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि पश्चिमाञ्चल क्षेत्रको निम्नमाध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. २०१ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि पश्चिमाञ्चल क्षेत्र अन्तर्गतका जिल्लाहरुको वि.नं. १०३ प्राथमिक तहको स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि पश्चिमाञ्चल क्षेत्र अन्तर्गतका जिल्लाहरुको वि.नं. १०२ प्राथमिक तहको स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि पश्चिमाञ्चल क्षेत्र अन्तर्गतका जिल्लाहरुको वि.नं. १०१ प्राथमिक तहको स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि मध्यमाञ्चल क्षेत्रको माध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. ३०३ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि मध्यमाञ्चल क्षेत्रको माध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. ३०२ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि मध्यमाञ्चल क्षेत्रको माध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. ३०१ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि मध्यमाञ्चल क्षेत्रको निम्नमाध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. २०३ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि मध्यमाञ्चल क्षेत्रको निम्नमाध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. २०२ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि मध्यमाञ्चल क्षेत्रको निम्नमाध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. २०१ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि मध्यमाञ्चल क्षेत्र अन्तर्गतका जिल्लाहरुको वि.नं. १०३ प्राथमिक तहको स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि मध्यमाञ्चल क्षेत्र अन्तर्गतका जिल्लाहरुको वि.नं. १०२ प्राथमिक तहको स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि मध्यमाञ्चल क्षेत्र अन्तर्गतका जिल्लाहरुको वि.नं. १०१ प्राथमिक तहको स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि पूर्वाञ्चल क्षेत्रको माध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. ३०३ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि पूर्वाञ्चल क्षेत्रको माध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. ३०२ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि पूर्वाञ्चल क्षेत्रको माध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. ३०१ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि पूर्वाञ्चल क्षेत्रको निम्नमाध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. २०३ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि पूर्वाञ्चल क्षेत्रको निम्नमाध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. २०२ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि पूर्वाञ्चल क्षेत्रको निम्नमाध्यमिक तहको सवै विषयको वि.नं. २०१ का स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि पूर्वाञ्चल क्षेत्र अन्तर्गतका जिल्लाहरुको वि.नं. १०३ प्राथमिक तहको स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि पूर्वाञ्चल क्षेत्र अन्तर्गतका जिल्लाहरुको वि.नं. १०२ प्राथमिक तहको स्वीकृत नामावली


२०७४ भाद्र ३ गते संचालन हुने परीक्षाको लागि पूर्वाञ्चल क्षेत्र अन्तर्गतका जिल्लाहरुको वि.नं. १०१ प्राथमिक तहको स्वीकृत नामावली